Презентація роману "Київські канікули"

Презентаціяроману української письменниці

Наталі Тисовської «Київські канікули»

27 листопада 2018 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулася презентація роману «Київські канікули» української письменниці, перекладача, редактора Наталі Тисовської.

До аудиторії ввійшла мила, інтелігента жінка, яка своєю блискавичною посмішкою відразу зачарувала нас усіх. Ми, студенти, які пишуть, редагують творять, дуже чекали зустрічі, адже авторка і редактор, і верстальник, і перекладач, і письменниця – усі професії майстерно опанувала чарівна гостя. Захід розпочала прекрасною промовою про творчу особистість заступник декана з виховної роботи Гаврилюк Оксана Романівна. Після цього слово люб’язно передали Наталі Тисовській.

Письменниця прийшла до нас не з пустими руками, а з новим романом «Київські канікули». Урочиста тиша та увага всіх слухачів засвідчували, що книга зацікавила кожного. Студенти та викладачі почули багато цікавих фактів про саму книгу та деталі її створення.

Після презентації в аудиторії розпочалося обговорення роману і не тільки, адже людину, яка опанувала не одну професію та має величезний багаж знань, ми не могли відпустити просто так. Кожен ходів отримати відповіді на свої запитання від професіонала.

Приємним завершенням заходу став розіграш двох книг серед студентів, які ставили запитання. Вітаємо наших переможців!

Неофіційною частиною презентації книги були фото та автограф-сесія слухачів із авторкою, так кожен отримав приємний спогад про зустріч.

Висловлюємо щиру вдячність Наталі Тисовській за візит. Дякуємо, що поділилися з майбутніми філологами, вчителями та редакторами своїм незбагненно масштабним досвідом! Сподіваємося, що в майбутньому ми будемо присутніми ще не на одній презентації ваших книг!

Софія Денисюк,

DSC 0263DSC 0222DSC 0231DSC 0237DSC 0244DSC 0248