Благодійна акція до Дня Святого Миколая

Деталі

4

Важко вірити в дива, а ще складніше їх робити. Так, цього року студенти та викладачі факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка взялися за цю нелегку справу. Відчувши сили, ми захотіли зробити хороше діло і хоч якось потішити маленьких жителів нашої країни.

 

Головна мета: зібрати кошти для дитячого будинку. Звітуємо! Скажу відверто, я не очікувала такої активності та масштабності, адже починали ми з малого: 12 грудня студентський актив змайстрував скриньку і ввечері відправився в гуртожиток N2 з благими намірами. Уже 13 грудня зі скринькою молодь пройшлася всіма кафедрами та аудиторіями нашого факультету. Після цього гроші було заховано в сейф. Ми повідомили у всіх соціальних мережах про те,що до 18 грудня скринька буде в деканаті і всі благодійники зможуть долучитися до хорошого діла. Аби зробити це ще масштабнішим, почали домовлятися з іншими факультетами, щоб спільними силами зробити це диво.

Наш факультет висловлює щиру подяку факультету політології іправа за величезну допомогу! 18 грудня голова Студентського парламенту Дмитро Дем'яненко, студенти та заступник декана з виховної роботи Гаврилюк Оксана Романівна підрахували кошти, які були зібрані на нашому факультеті. Цього ж дня наші активісти та студенти факультету політології та права пройшлися гуртожитком N3. 19 грудня голова Студентського парламенту факультету політології та права Стан Мирон передав нам зібрані кошти (написав розписку) та подарунки. Водночас було вирішено, куди відправимося.

Так, 21 грудня студенти, закупивши все необхідне (наперед ми були проінформовані керівниками закладу, що варто купити за зібрані кошти), відправилися до Спеціалізованого обласного будинку дитини (м.Боярка, вул. Хрещатик,111), де перебувають дітки від 2 до 6 років. Усі слова вдячності, які почули там, зараз хочемо передати вам – усім тим, хто не залишився байдужим. У зв'язку з карантином ми мали змогу побачити лише одну групу, але й цього вистачило, щоб зрозуміти,що всі зусилля не дарма! Аби ви бачили ті очі, аби чули те "мама"! Щиро сподіваємося, що хоча б на трішки, але нам вдалося зробити життя цих малюків легшим. Не знаю, як ви, але я повірила в Дякую! Разом ми сила!

Висловлюємо щиру вдячність старшому вихователеві Спеціалізованого обласного будинку дитини Наталії Дмитрівні за теплий прийом та надану можливість відвідати діток!

P.S. Усі чеки, підрахунки та речі на фото.

Софія Денисюк,

студентка 2 курсу

1235678

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 228 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

7524487
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
8001
20437
28438
6348718
341133
419444
7524487

Your IP: 3.214.224.224
Server Time: 2020-02-17 09:45:43
   

Авторизація  

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ